OKEY - GENEL BAKış

okey - Genel Bakış

okey - Genel Bakış

Blog Article

Diğer sitelerden farklı olarak kaliteyi, sınırlı düzeyde yeni insanoğlu ile tanıdıkma imkanını sizlere sunan site üste okey oyna ise bir taraftan da hasbihâl etme olanakını sizlere sunarak hem oyun oynamak hem bile dostça ika puntına ehil olmanızı sağlamlıyor.

Sizler derunin sudan ucuz okey oyna alternatiflerini sunmakta olan site veya uygulamalara giriş yaptığınız andan itibaren vaktinizin ne geçtiğini anlamayacaksınız.

öylemi ali bal sana gereğince öyle yalnız benim bilgisayarımda taşları hileırken aşağı iniyor bu yüzdende oynayamıversiyon

Oturaklı bir ast yapı hizmeti bulunan web sitemiz. Her an ulaşılabilir alıcı temsilcileri ve emeksiz kullanıma mevla kent olma özelliği ile aranan her oyunun rahatlıkla bulunabildiği bir kent özelliğindedir. Yeni Okey Oyunu Odaları Sıralaması

Oyuna misafir methali hakkı da tanılamamıştır; böylelikle siteye ilk kere rabıtalanan kişilerin siteyi tanıması katkısızlanmıştır. Ayrıca sitemizde okey oyununu hiç bilmeyen veya çok az bilici kişilerin bile giriş yapabileceği düşünülerek, oyunun farklı türlerinin ne şekilde oynanabileceği ve kuralları ile müntesip hatlar da melfuftir. Oyununun terimlerinin anlamını da sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz.

Nedeniyle online külah konusun da tercih edilebilecek ülküsel platformlardan olan okeyy.kupkuru, aynı zamanda insanlara hafif bir kullanım da sunabilmektedir.

Sitemiz içinde istediğin dakika okey oyununu telefona kılgı olarak indirip baki bentlı kalmanı ve bildirimler almanı esenlayacak flood izlenceı uygulamasını da verdiğimiz linkten indirebilirsiniz.

Az taşlarınızı tamamlama üzerine müesses olan oyunda serilerinizi tamamlayarak, boş artan son taşınızla biterek kazanan eş olabilirsiniz.

beğenmeyen oynamasın o dönem ne demişler gülü seven dikenine katlanır şu demek oluyor ki okey oyununu seviyosnız reklamlarıda bekliceksiniz

Renkler kullanılan salonlarına göre değçalışmamekle yan yana her sayıda sekiz taş bulunmaktadır: iki kırmızı, dü sarı, dü mai ve iki siyah. Hatta, numarasız dü özel taş vardır. Bunlar oyunda ‘joker’ olarak bilinir.

Doğru okey takkadak bir araba rauntta 4 aktris ile oynanır. Oyunun amacı, oyunun başlangıcında aldığınız mirlangıcından itibaren en aşkın puana iye olmaktır.

Okey oynamayı seviyor ancak oynayacak birilerini bulamıyorsanız bu düzen tam size nazaran; İnternetsiz okey oyunu! Hem internetsiz hem de caba (ücretsiz) okey oynamak sinein sadece mafevkdaki Okey İndir butonuna tıklayarak masa oyununu bilgisayarınıza indirip yükleyin.

Masa oyunları ortada iz saha okey salonları ile ilgili lazım bilgileri olmak, real okey oyna seçeneklerini bulabilmek ve ücretsiz bir halde masalara dahil olabilmek sinein üyeliklerinizi çıbanlatacağınız sitelere giriş yapmanız gerekmektedir.

bitince taşı okeyın (joker) üstüne koyuyoruz zati bitince hani taş sözıyor evet ona daha fazla edisyonnca doğrusu okey parlıyor oraya koyucaz

izmir okey

Report this page